AT Klinika

 

Breketams NE?

Netaisyklingas sąkandis bei kreivi dantys – labai dažna šiuolaikinė problema, su kuria susiduria ne tik vaikai ar paaugliai, bet ir suaugę žmonės. Dėl šios priežasties į gydytojus-odontologus kreipiasi įvairaus amžiaus pacientai, tačiau ne visi jie žino, jog tai ne tik estetinė problema. Ir ar tikrai breketai vienintelė išeitis turėti gražius dantis?

Burnos higiena

Profesionali burnos higienos procedūra – prevencinė priemonė nuo dantų karieso, burnos gleivinės ir periodonto ligų. Šios procedūros metu specialistas pašalina ne tik minkštas bei kietas apnašas, dantų akmenis, bet ir grąžina natūralų spindesį Jūsų dantims. Ši procedūra padeda panaikinti uždegimą, blogą burnos kvapą, dantenų kraujavimą bei dantų jautrumą.

Dantu balinimas

Dantų balinimas – tai viena labiausiai paplitusių ir paprasčiausių estetinės odontologijos procedūrų, suteikianti galimybę  džiaugtis baltesniais dantimis ir gražesne šypsena per ypač greitą laiką. Dantų balinimas gali būti atliekamas tiek klinikoje (kabinetinis/ofisinis), tiek savarankiškai namuose.

Edelweiss venyrai

Šiuolaikinės estetinės odontologijos galimybės išties plačios – galima atstatyti vieną ar visus priekinius dantis, restauruoti krūminius dantis, suformuoti vageles, kauburėlius, uždaryti tarpus tarp dantų, išlyginti dantų lanką. Edelweiss venyrai - puikus būdas turėti natūraliai atrodančius dantis per labai trumpą laiką.

Estetinis plombavimas

Taisyklinga danties forma svarbi ne tik estetikai, bet ir normaliam danties funkcionavimui. Estetinis plombavimas nepakeičiamas norintiems pakeisti dantų formą bei spalvą.  Po profesionaliai atlikto estetinio plombavimo procedūros atkurti dantys atrodys natūraliai, savo skaidrumu, forma, spalva, paviršiumi jie jokiu būdu neprimins dirbtinių dantų.

 

Fotosun-procedura

* Kraujuojančios dantenos
* Dantų ėduonis
* Blogas burnos kvapas

Kaip su tuo kovoti? Naujas ir efektyvus halitozės ir kitų burnos ligų, gydymo būdas yra mėlynąja šviesa aktyvuota dantenų ir liežuvio dezinfekcija bei probiotikai. UV spinduliai sunaikina bakterijų kolonijas, o probiotikai, vartojami pastoviai, atstato mikrobiotos balansą.

Dirbame su: