AT Klinika

 

Breketams NE?

Netaisyklingas sąkandis bei kreivi dantys – labai dažna šiuolaikinė problema, su kuria susiduria ne tik vaikai ar paaugliai, bet ir suaugę žmonės. Dėl šios priežasties į gydytojus-odontologus kreipiasi įvairaus amžiaus pacientai, tačiau ne visi jie žino, jog tai ne tik estetinė problema. Ir ar tikrai breketai vienintelė išeitis turėti gražius dantis?

Kreivų dantų ir negydyto sąkandžio pasekmės, tokios kaip dantų ėduonis, dantenų uždegimas, dantų emalio nudilimas, ankstyvas dantų netekimas, sukels daug problemų pacientui ateityje, kurių gydymas bus tiesiog neišvengiamas. Breketų sistema dantų tiesinimas žinomas jau nuo seno, tačiau technologijoms žengiant į priekį, mokslininkai pateikė efektyvesnes, pigesnes, kitiems nematomas ir geresnių rezultatų suteikiančias sistemas.

TRAINER ir MYOBRACE sistemos

  • nešiojamas dienos metu vieną-dvi valandas ir visos nakties metu.
  • adaptacija trunka apie 2-3 savaites.
  • visas gydymas gali trukti nuo 6 iki 24 mėnesių.
  • paciento amžiui nėra apribojimų.

TRAINER SISTEMA

TRAINER yra blogų burnos įpročių šalinimo priemonė, tokių kaip piršto ar lupos čiulpimas, kramtymas, nagu kramtymas, trainer sistemanetaisyklinga liežuvio ramybės padėtis burnoje, kvėpavimas per burna - to pasekoje nesusiformuoja taisyklingas dantų lankas. Taip pat šie įpročiai apriboja žandikaulių ir veido augimą, sukelia ortodontines problemas. Fiksuotos kabės (breketai) šių žalingų įpročių nepašalina. Tačiau pradėjus nešioti TRAINER, raumenines struktūras priprantame laikyti taip, KAIP PRIVALOMA. Taip pat atsilaisvina vietos neišsivysčiusiems dantims ir šie pradeda stiebtis. TRAINER pagalba praplečiamas ankščiau suspaustas dantų lankas - nuo dantų viršūnėlių iki pat šaknų. TRAINER sistema susideda iš įvairių MRC aparatų (treinerių), sukurtų pakeisti burnos raumenų aktyvumą ir nukreipti dygstančius dantis teisinga kryptimi. TRAINER pagalba su nedidele jėga stumdome susigrūdusius dantis, kurie atsirado dėl netaisyklingo sąkandžio ir kitų veikiamų veiksnių - kasdienis treinerio naudojimas ištiesina priekinius dantis ir išplečia žandikaulio lanką, dėl ko gerėja veido vystymasis, o kartu ir viso kūno augimas.

MAYOBRACE SISTEMA                        

Mayobrace sistema - miofunkcinė terapija, pagrįsta minkštųjų audinių, tokių kaip: kramtomieji, burnos raumenys, funkcijų korekcija, kvėpavimo, rijimo bei liežuvio funkcijų korekcija, sąkandžio korekcija ir kreivų dantų, kuriems pakanka vietos dantų lankuose, lyginimas. Visi burnos ir veido raumenys, tokie kaip: lūpų, skruostų, kramtomieji raumenys, taisyklingai funkcionuodami palaiko balansą dantų lankuose, todėl tiesūs dantys išlaiko taisyklingą padėtį.  Taisyklingas kvėpavimas ir rijimas yra svarbios funkcijos, kurios turi įtakos kreivų dantų, netaisyklingo sąkandžio atsiradimui. Jei kvėpuojama pro burną ir būnama ilgą laiką prasižiojęs, lūpos ir skruostų raumenys nebepalaiko dantų lankų, todėl, formuojasi siauras, atsikišęs viršutinis žandikaulis su atsikišusiais priekiniais viršutiniais dantimis, o apatinis žandikaulis slenkasi žemyn ir atgal. Taisyklingas seilių rijimas ypač svarbus taisyklingam žandikaulių vystymuisi. Seiles ryjame apie tūkstantį ir daugiau kartų per parą, o liežuvis rijimo metu turi remtis į gomurio priekinę dalį. Jeigu rijimas yra netaisyklingas, o liežuvis remiasi į dantis, tuomet liežuvis pradeda stumti priekinius dantis į priekį, formuojasi tarpai, dantys skečiasi, tampa kreivi.

 

Dėmesio!

Viso gydymo metu  yra būtina gydytojo priežiūra ir reguliarios konsultacijos - tik tokiu atveju pasiekiami maksimalūs gydymo rezultatai.

 

Dirbame su: