AT Klinika

 

Jūsų vaikas turi susigrūdusius dantis? Daugumai vaikų vystysis netaisyklingas sąkandis. Šiuolaikinių tyrimų rezultatai rodo, kad kvėpavimas pro burną, liežuvio stūmimas tarp dantų, netaisyklingas rijimas ir nykščio čiulpimas – netaisyklingi funkciniai įpročiai – yra pagrindinės susigrūdusių dantų priežastys. Šie įpročiai apriboja vaiko žandikaulių ir veido augimą bei sukelia ortodontines problemas. Fiksuotos kabės (breketai) šių žalingų įpročių nepašalina.

 Ar ortodontinis gydymas su kabėmis (breketais) yra vienintelis pasirinkimas?

Dr. Chris Farell 1989m. įkūrė Myofunctional Research Co (MRC) kompaniją efektyvesniam augančio vaiko ortodontinių problemų sprendimui. Aparatai, gaminami MRC kompanijos, yra sukurti ne tik tiesinti dantis, bet ir gydyti dantų susigrūdimo priežastis, koreguojant žalingus burnos įpročius, tokius, kaip kvėpavimas per burną, liežuvio stūmimas tarp dantų ir netaisyklingas rijimas. Kitaip nei tradicinės ortodontijos, MRC pagrindinis tikslas yra pasiekti, kad dantų lyginimo rezultatai išliktų stabilūs visą gyvenimą – dažnai net nenaudojant kabių ar fiksatoriaus (treinerio). Susigrūdusių dantų priežasčių gydymas pagerins bendrą vaiko sveikatos būklę ir leis iki maksimumo išnaudoti genetinį potencialą. Ši technika iš vaiko reikalauja daugiau pastangų negu kabės, bet turi daug kitų privalumų.

Jūsų gydytojas suteiks daugiau informacijos, taip pat apsilankykite www.myobrace.com svetainėje.

Kaip TREINER System™ veikia?

TREINER System™ susideda iš įvairių MRC aparatų (treinerių), sukurtų pakeisti burnos raumenų aktyvumą ir nukreipti dygstančius dantis teisinga kryptimi. Šie aparatai aktyviai tiesina dantis ir žandikaulius, nes:

  • Nukreipia liežuvį į teisingą padėtį viršutiniame žandikaulyje.
  • Keičia netaisyklingo rijimo įpročius, kurie sukelia dantų susigrūdimą.
  • Treniruoja pacientą kvėpuoti pro nosį – svarbiausia taisyklingo veido vystymosi ir bendros sveikatos gerinimo sąlyga.

MRC Trainer System™ aparatai taip pat su nedidele jėga stumdo susigrūdusius dantis – kasdienis treinerio naudojimas ištiesina priekinius dantis ir išplečia žandikaulio lanką, dėl ko gerėja veido vystymasis, o kartu ir viso kūno augimas.

Žingsniai, reikalingi taisyklingam dantų ir veido vystymuisi:

  • Kai nekalbama, lūpos visą laiką suspaustos.
  • Kvėpuojama per nosį taisyklingam viršutinio ir apatinio žandikaulių vystymuisi bei taisyklingo sąkandžio susiformavimui.
  • Rijimo metu lūpos nejuda taisyklingam priekinių dantų dygimui.

Daugiau informacijos rasite www.myobrace.com