AT Klinika

 

Blancone - greitas balinimas

BlancOne sistema – tai greičiausia profesionali, efektyvi ir saugi dantų balinimo procedūra.Tai pirmoji balinimo sistema, kurią galima naudoti iškarto po dantų higienos procedūros. Balinimas trunka 10min, nesukelia jautrumo, nereikalinga dantenų apsauga.

Ši sistema sukurta naudojant kvantinės energijos FLUX technologiją, dėka jos naudojamas itin mažos koncentracijos, tik 6% vandenilio peroksidas, kuris nedaro neigiamo poveikio dantenoms, todėl nereikia papildomos apsaugos. Tausoja dantų emalį ir nesukelia dantų jautrumo. Tai pirmoji balinimo sistema, kurią galima naudoti iš karto po dantų higienos procedūros. BlancOne yra pirmoji balinimo sistema, kurią galima naudoti iškarto po dantų higienos procedūros. Balinimas trunka 10min, nesukelia jautrumo, nereikalinga dantenų apsauga. Balinimą galima atlikti jautriems dantims. Pakanka 1-2 procedūros išgauti dantų balinimo efektą. Dantys pabąla iki 3 atspalvių. 

Procedūros eiga:

  • gydytojas odontologas įvertins Jūsų dantų bei burnos ertmės būklę, nustatys dantų spalvą;
  • dantys padengiami specialia vandenilio peroksido turinčia medžiaga ir apšviečiami balinimo lempa, kuri dėl pažangiausios technologijos, leidžia maksimaliai sutrumpinti procedūros laiką. Itin greito proceso bei mažos vandenilio peroksido koncentracijos dėka balinimas yra ne tik efektyvus bet ir pats saugiausias, nes nekenkia nei dantenoms nei dantims, o po procedūros Jūsų dantys nebūna jautrūs.
  • džiaugiatės gražia šypsena per 10 minučių!

Dėmesio:

Dantų balinimas nerekomenduojamas asmenims iki 18 metų, nėštumo ir žindymo metu, esant dantenų uždegimui, periodontitui, esant dantų audinių pažeidimams. Svarbu žinoti, jog vainikėliai ir plombos balinimo metu nebąla, todėl juos gali tekti keisti ar koreguoti, kad atitiktų balintų dantų spalvą.