AT Klinika

 

TMJ sistema™

TMJ sistemaKas tai yra TMJ? TMJ (smilkininis sąnarys) yra toje vietoje, kur apatinis žandikaulis susijungia su kaukolės kaulu. Sąnarys juda kiekvieną kartą, kai jūs valgote, kalbate, ryjate. Taigi, tai yra vienas iš daugiausiai naudojamų sąnarių žmogaus kūne. TMJ Sistema™ atpalaiduoja žandikaulio ir kaklo raumenis, sumažina spaudimą TMJ srityje, riboja dantų griežimą ir gali sumažinti kaklo bei galvos skausmus.

Jūs galite surasti ir pajusti TMJ, jei prispausite pirštus prie kiekvienos ausies priekinės pusės, tuo pačiu smarkiai išsižiodami ir susičiaupdami. Taip pat jus galite pajusti TMJ judėjimą, jei mažuosius pirštus įstatysite į ausies kanalą, ir juos stumsite į priekį išsižiodami ir susičiaupdami. Jei turite TMJ sutrikimų, šis pratimas bus skausmingas. Dauguma, deja, yra aptinkami ne sąnario zonoje.

TMJ sutrikimo priežastys

DANTYS

 • Susigrūdę ar trūkstami dantys, neteisingas dantų gydymas, įskaitant ortodontiją.

RAUMENYS

 • Netaisyklingo rijimo įprotis, įgytas vaikystėje, kai rijimo metu žandikaulis yra stumiamas atgal.
 • Daugiafunkciniai žalingi įpročiai, tokie, kaip dantų griežimas ir kvėpavimas per burną.
 • Įtampa, atsirandanti dėl dantų stipraus sukandimo ir griežimo.

ŽANDIKAULIS

 • Netaisyklingas žandikaulio augimas, kai neatitinka viršutinio ir apatinio žandikaulių dydžiai.
 • Trauma, pvz., griuvimas ar avarija (labai dažnai pasitaikantis kaklo sužalojimas)
 • Degeneracinės ligos, tokios, kaip osteoartritas.

Kaip TMJ Sistema™ veikia

TMJ sistema yra sudaryta iš serijos minkštų burnos aparatų specialiai sukurtų TMJ sutrikimų diagnozavimui irTMJ sistema skausmo simptomų pašalinimui. Aparatai turi storesnę bazę krūminių dantų srityje; tai sumažina sąnario spaudimą, kai tik aparatas įdedamas į burną. Aparatas automatiškai pakoreguoja apatinio žandikaulio padėtį, ištempia suspaustus ir skausmingus raumenis aplink žandikaulius, galvą ir kaklo srityje., o tai iš karto sumažina skausmą. Ilgiau panešiojus aparatą, skausmas pašalinamas ilgesniam periodui. Nuo griežimo dantimis apsaugo aerodinaminės formos bazė ir dvigubas šonų dizainas.

Ko tikėtis?

Aparatą reikia nešioti 1 valandą dienos metu ir nakties miego metu. Jei laikomasi šių nurodymu, simptomai sumažėja jau po pirmųjų dienų, bet kartais gali prireikti kelių savaičių, kol dingsta skausmas.  Nešiokite aparatą mažiausiai 30-60dienų, tada galėsite nuspręsti, kiek laiko užtrunka skausmo simptomų pašalinimas.

 

Daugiau galite rasti: www.myoresearch.com

Informacijos šaltinis Myofunctional Research Co.

 

 

Naujienos

 •  

  Svarbi informacija pacientams!!!

  Remiantis vyriausybės sprendimu, mūsų klinika stabdo veiklą nuo 03-17 iki 03-30 dienos.
  Dėl išsamesnės informacijos prašome susisiekti telefonu: +370 608 24611.