AT Klinika

 

Fotosun-procedura

AT Klinika * Kraujuojančios dantenos
* Dantų ėduonis
* Blogas burnos kvapas

Kaip su tuo kovoti ir kodėl dažnai net kruopšti burnos priežiūra neduoda rezultatų? Naujas ir efektyvus halitozės ir kitų burnos ligų, gydymo būdas yra mėlynąja šviesa aktyvuota dantenų ir liežuvio dezinfekcija bei probiotikai. UV spinduliai sunaikina bakterijų kolonijas, o probiotikai, vartojami pastoviai, atstato mikrobiotos balansą.

Halitozė - blogas burnos kvapas

Ankščiau buvo manoma, kad blogo burnos kvapo priežastis yra skrandžio ar virškinamojo trakto problemos. Patogeninės anaerobinės bakterijos, kurios gyvena ant dantenų, liežuvio ir jo šaknies, tarpdančiuose, išskiria sieros junginius, kurie sukelia nemalonius kvapus. blogas burnos kvapas yra būdingas daugumai ( 50-65 proc. populiacijos) ir jo negalima priskirti vienai ar kitai amžiaus grupei ar lyčiai: kiekvienas kartais ar nuolat gali pajusti nemalonų burnos kvapą. Žmonės dažniausiai nenori apie tai kalbėtis ir nežino kokios yra šios problemos priežastys. Halitozė gali atsirasti net ir itin kruopščiai valant dantis bei reguliariai atliekant profesionalią burnos higienos priežiūrą. dėl pasikeitusios mitybos ir gyvenimo būdo patogeninės anaerobinės bakterijos pradeda vyrauti burnos mikrobiotoje.

Esant įsisenėjusioms ar chroniškoms burnos ligoms, didžiausias efektas gaunamas, atlikus profesionalią dezinfekciją mėlynąja šviesa (Fotosun procedūra), bei gerųjų bakterijų aplikaciją į dantenų kišenes ir ant liežuvio šaknies, toliau gydymas tęsiamas, pastoviai vartojant probiotikų miltelius ar pastiles.

BioLactis vartojamas 1 kartą per dieną po valgio, ištirpinti maišelio turinį (1g) burnos ertmėje. Palaikius 60 sekundžių nuryti. Miltelius galite ištirpinti tiesiog burnos ertmėje arba sumaišius su mažu vandens kiekiu.

 

Naujienos

  •  

    Svarbi informacija pacientams!!!

    Remiantis vyriausybės sprendimu, mūsų klinika stabdo veiklą nuo 03-17 iki 03-30 dienos.
    Dėl išsamesnės informacijos prašome susisiekti telefonu: +370 608 24611.